понеділок, 23 грудня 2019 р.

Земельний кодекс в Україні – це нескінченне свято бандитів



Вже немає сил дивитися новини з мітингами «Проти продажу земель». Кожного разу, як бачу щось подібне на ТБ, відразу вимикаю.

Мені цікаво, чи є на мітингу хоча б одна людина, яка має пай землі і не хоче його продавати?

Та яке ви маєте право вирішувати за іншу людину, що йому робити зі своєю власністю? Чи ви знаєте, хто ці власники паїв?

Так я вам розкажу, це зазвичай бідні люди. Бідні, бо обдурені. Для цих людей продаж землі є чи не єдиною можливістю вийти з убожіння.

четвер, 12 грудня 2019 р.

Магазин «Медтехніка» в Мелітополі. Шарлатанство чи рулетка на вдачу?



Якось на днях вирішили ми придбати мамі тонометр автомат. Механічний вже був, але хотілося щось легше і простіше у використанні. Щоб на кнопку натиснув і вже є результат. Багато передивилась інформації у пошуках надійного і якісного. Але так і не визначилась, бо «кожна жаба вихваляє своє болото».

Тож побачила лише один розумний вихід, це піти до спеціалізованого магазину медтехніки, де є свій майстер, і там з ним порадитись. Хто ж як не він має знати, що найкраще.

Сам майстер виявився привітний, порадив тонометр фірми «Microlife». Але наскільки він компетентний і чесний, судіть самі. Я лише напишу свій досвід.

пʼятниця, 8 листопада 2019 р.

Рецензія на фільм: «Термінатор:Фатум»



Про що фільм, думаю, що більшість і так знає, тож деталі сюжету обмену. А враженнями від перегляду поділюся.

Відразу скажу, що не фанат бойовиків. Пішла на фільм за компанію з друзями. Але перші частини «Термінатора» все ж таки в далекому минулому дивилася. І в принципі думала, що готова до перегляду. Тим паче, що зараз дуже круто і яскраво знімають фільми. І деколи не типові для мого смаку жанри, мені виявляються до вподоби. Тож вирішила, що і цього разу буде так само. Все ж таки це не фільм жахів, який не сприймаю навіть у найгарнішій обкладинці.

субота, 2 листопада 2019 р.

Відкриття чергового «чорного» АТБ в Мелітополі


Сьогодні, майже біля мого будинку, на вул.Ломоносова, було відкрито супермаркет «чорний» АТБ. Хоча він і не перший в місті, але потрапила до такого вперше. На саме відкриття, яке було о 10.00, ми трохи запізнилися. Тож в сотню щасливчиків, які отримали книгу рецептів «Ектор Хіменес-Браво», ми не потрапили. Тим паче, як виявилось пізніше, наші винахідливі мешканці писалися в чергу заздалегідь. Тож людей, як зрозуміло було дуже багато.

пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

Ми нібито ляльки у дорослих руках



Кожного ранку прагну почути хоча б якусь інформацію щодо змін бюджетного кодексу у рамках бюджету-2020. Де нібито мали вирішити проблеми з тарифами і наданням субсидій. Але українські ЗМІ мовчать. Жодного слова з уст, коли все це буде розглянуто.

Замість цього нашому люду підкинули чергову «качку», яка замулює не тільки очі але і свідомість.

У 2018 році така «качка» була у вигляді гейпорадів. І так само після нових нищівних правил отримання житлових субсидій. Тож зараз ситуація дублюється. Зміни з приводу субсидій так само направлені не в кращий бік. А підкинута «качка» вже у вигляді нібито здачі українських позицій на воюючій території. Звичайно я можу помилятися, але для мене ця вся «капітуляція» нібито тимчасово надута велика кулька, яка рано чи пізно лусне. І нічого від неї не лишиться. Окрім злості і втрачених сил. Та пустого гаманця. Просто комусь треба було її надути.

четвер, 11 липня 2019 р.

Рецензія на книгу Пауло Коельйо «Брида»



Пауло Коельйо для мене особливий письменник. Бо лише одна книга до знайомства з ним мене захопила. Він, це більш свідома на той час література. І як у більшості перше знайомство відбулося через книгу «Алхімік» - це неймовірна подорож у світ мудрості, добра і пригод. Звичайно, що були і інші прочитані його книги. Але «Заїр», поки на першому місці. Саме Коельйо через книги «Алхімік» і «Заїр» примусив полюбити такі дивні і нібито непримітні пустелі. І думаю, що не тільки мене.

На днях прочитала ще одну його книгу під назвою «Брида». Брида – це головна героїня, яка мала особливі здібності. І прагнула пізнати таємницю світу через магію. Шукала шлях до первісної себе і готувалася до посвячення у відьми.

четвер, 4 липня 2019 р.

Рецензія на фільм «Як вийти заміж. Інструкція»



Фільм складається із 4 серій. Виробництво – Росія. І той факт, що це російський серіал, мене відразу відштовхнуло. Бо скептично відношусь до російських серіалів. Хоча для мене за жанром це більше повноцінний фільмом, який поділили на кілька серій.

Побачивши у назві слово «інструкція», подумала, що це документальний фільм, але ж ні – художній. І це мене ще більш насторожило. Але треба було увімкнути і всі сумніви випарувались. Від фільму відірватися неможливо. Серії пролітають на одному диханні. І найголовніше, що хочеться передивитися.

І хоча фільм називається «Як вийти заміж. Інструкція», насправді він буде корисний і для тих, хто вже визначився зі своїм вибором, але відчуває себе нещасливим у шлюбі. Бо у фільмі багато проекцій на нещасливі подружні пари. Це нібито погляд зі сторони на проблеми.