четвер, 27 лютого 2020 р.

Обережно! Ощадбанк і їх брехня



Центральне відділення Ощадбанку в Мелітополі намагається обманним шляхом накинути кредитні кайдани на своїх клієнтів.

Хочу поділитися власним досвідом, який відбувся буквально кілька днів тому. Може він комусь допоможе не потрапити у капкан менеджерів державного банку України.

Кілька років тому в Ощадбанку я оформила кредит. Сума невелика, відсоток від неї майже не помітний, тож не квапилась його закривати.

Але подзвонили з банку і сказали, що по кредиту в них відбулися деякі зміни. І що той кредит, який в мене був з більш вигідними відсотками припиняє своє існування. І автоматично мене переведуть на інший ліміт, з іншими правилами.

Тож не довго думаючи, я вирішила його закрити.

Поклала необхідні кошти на свій рахунок і поїхала до центрального відділення Ощадбанку в Мелітополі.

пʼятниця, 21 лютого 2020 р.

Українці з Китаю



Ще ніколи в житті мені не снився Китай. А тут на днях наснився разом з китайцями. Це говорить про те, що вже занадто багато інформації навколо них.

Але не про це хотіла написати.

А про вчорашню епопею, яка розгорілася навколо приїжджих з Уханя українців і деяких іноземців. 

У Нових Санжарах, куди привезли евакуйованих, перекривали дороги, палили шини, билися з поліцією. Таким чином нібито місцеві намагалися зупинити в'їзд хвороби.

Не буду тут використовувати назву хвороби, яку і так всі знають, і через яку паляться ці шини. Бо і без мене занадто багато уваги і енергії направлено у бік цього вірусу. А я вірю, що чим більше уваги, то і більше воно примножується.

понеділок, 23 грудня 2019 р.

Земельний кодекс в Україні – це нескінченне свято бандитів



Вже немає сил дивитися новини з мітингами «Проти продажу земель». Кожного разу, як бачу щось подібне на ТБ, відразу вимикаю.

Мені цікаво, чи є на мітингу хоча б одна людина, яка має пай землі і не хоче його продавати?

Та яке ви маєте право вирішувати за іншу людину, що йому робити зі своєю власністю? Чи ви знаєте, хто ці власники паїв?

Так я вам розкажу, це зазвичай бідні люди. Бідні, бо обдурені. Для цих людей продаж землі є чи не єдиною можливістю вийти з убожіння.

четвер, 12 грудня 2019 р.

Магазин «Медтехніка» в Мелітополі. Шарлатанство чи рулетка на вдачу?



Якось на днях вирішили ми придбати мамі тонометр автомат. Механічний вже був, але хотілося щось легше і простіше у використанні. Щоб на кнопку натиснув і вже є результат. Багато передивилась інформації у пошуках надійного і якісного. Але так і не визначилась, бо «кожна жаба вихваляє своє болото».

Тож побачила лише один розумний вихід, це піти до спеціалізованого магазину медтехніки, де є свій майстер, і там з ним порадитись. Хто ж як не він має знати, що найкраще.

Сам майстер виявився привітний, порадив тонометр фірми «Microlife». Але наскільки він компетентний і чесний, судіть самі. Я лише напишу свій досвід.

пʼятниця, 8 листопада 2019 р.

Рецензія на фільм: «Термінатор:Фатум»



Про що фільм, думаю, що більшість і так знає, тож деталі сюжету обмену. А враженнями від перегляду поділюся.

Відразу скажу, що не фанат бойовиків. Пішла на фільм за компанію з друзями. Але перші частини «Термінатора» все ж таки в далекому минулому дивилася. І в принципі думала, що готова до перегляду. Тим паче, що зараз дуже круто і яскраво знімають фільми. І деколи не типові для мого смаку жанри, мені виявляються до вподоби. Тож вирішила, що і цього разу буде так само. Все ж таки це не фільм жахів, який не сприймаю навіть у найгарнішій обкладинці.

субота, 2 листопада 2019 р.

Відкриття чергового «чорного» АТБ в Мелітополі


Сьогодні, майже біля мого будинку, на вул.Ломоносова, було відкрито супермаркет «чорний» АТБ. Хоча він і не перший в місті, але потрапила до такого вперше. На саме відкриття, яке було о 10.00, ми трохи запізнилися. Тож в сотню щасливчиків, які отримали книгу рецептів «Ектор Хіменес-Браво», ми не потрапили. Тим паче, як виявилось пізніше, наші винахідливі мешканці писалися в чергу заздалегідь. Тож людей, як зрозуміло було дуже багато.

пʼятниця, 11 жовтня 2019 р.

Ми нібито ляльки у дорослих руках



Кожного ранку прагну почути хоча б якусь інформацію щодо змін бюджетного кодексу у рамках бюджету-2020. Де нібито мали вирішити проблеми з тарифами і наданням субсидій. Але українські ЗМІ мовчать. Жодного слова з уст, коли все це буде розглянуто.

Замість цього нашому люду підкинули чергову «качку», яка замулює не тільки очі але і свідомість.

У 2018 році така «качка» була у вигляді гейпорадів. І так само після нових нищівних правил отримання житлових субсидій. Тож зараз ситуація дублюється. Зміни з приводу субсидій так само направлені не в кращий бік. А підкинута «качка» вже у вигляді нібито здачі українських позицій на воюючій території. Звичайно я можу помилятися, але для мене ця вся «капітуляція» нібито тимчасово надута велика кулька, яка рано чи пізно лусне. І нічого від неї не лишиться. Окрім злості і втрачених сил. Та пустого гаманця. Просто комусь треба було її надути.